Genel

ASUS’tan yeni bir çift ekranlı bilgisayar daha

ASUS, içerik üreticileri için tasarladığı Zenbook serisine, yaratıcı profesyonellerin yaşamını kolaylaştıracak daha birçok yenilikle dolu Pro 14 Duo OLED’i (UX8402) modelini ekledi.

ASUS, dünyanın ilk 14,5 inç 2.8K 120Hz OLED dokunmatik paneline haiz, son aşama kompakt ve çift ekranlı yeni modeli Zenbook Pro 14 Duo OLED’i kullanıcılarıyla buluşturdu. Bilgisayarın en çarpıcı özelliği; çoklu görevler için kullanıcısına alışılmışın haricinde, büyük bir görsel emek verme alanı sunan yeni nesil ScreenPad Plus özelliği. ScreenPad Plus, kullanıcısına extra vasıta çubukları ve destek uygulamalar için ikinci bir ekran sunarken, aynı anda ana ekranda da görevlerini yürütebilme imkanı sunuyor.

ASUS Pen 2.0 benzer biçimde en yeni yüksek hassasiyetli kalemleri destekleyen ikinci dokunmatik ekranı ise 12,7 inç. UX8402, eğim mekanizması yardımıyla ekranı 20 mm’ye kadar yükseltme ve 12° yatırabilme pozitif yanları sunuyor. Bu da ScreenPad Plus’ı ekranlar arası kolay kullanım için ideal görüş açısına konumlandırıyor. Cihazın öteki en mühim özelliği ise performanstan taviz vermeden daha serin ve daha sessiz çalışabilmek için Active Aerodynamic System Ultra (AAS Ultra) soğutma teknolojisine haiz olması. 2022 model, önceki nesile bakılırsa %38 daha çok hava akışı sağlayarak daha verimli bir soğutma vaadediyor.

AAS Ultra özellikli ASUS ScreenPad Plus, ekranlar arası çoklu vazife ve yaratıcı iş akışlarını daha verimli hale getiren yeni ScreenXpert 3 yazılımı tarafınca destekleniyor. Tamamen özelleştirilebilir yeni denetim paneli uygulaması, kullanıcılara yaratıcı uygulamaların üstünde kırılgan ve sezgisel bir denetim imkanı sunuyor.

İlgili Makaleler

nevşehir haber vps bahis forum smmpanel Sesimol.net
Başa dön tuşu