Genel

Arzum, A.L.F.A. Awards 2023’ten ödülle döndü

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, edinim tasarımı alanında Türkiye’de verilen en mühim ödül olarak kabul edilen A.L.F.A. Awards 2023’te Minik Ev Aletleri kategorisinde senenin “Customer Brand”i olarak ödüle layık görüldü. 

2015 yılından bu yana en iyi alan kişi deneyimini yaratan markaların ödüllendirildiği A.L.F.A. Awards’un kazananları belli oldu. Arzum, A.L.F.A. Awards 2023’te Minik Ev Aletleri kategorisinde senenin “Customer Brand”i (Alan kişi Markası) seçildi. A.L.F.A. Awards kazananları 16 Kasım’da Hilton İstanbul Bomonti‘de meydana gelen törenle sahiplerini bulurken, Arzum adına ödülü, Arzum Pazarlama Direktörü Seda Simur Büyükkucak ve Arzum Pazarlama İletişimi Müdürü Melike Seyyah aldı. 

Arzum Ticaretten Görevli Genel Müdürü Serhan Giray, “Arzum olarak kullanıcılarımıza sunduğumuz deneyimin çeşitliliğini ve standardını çoğaltmak adına her geçen yıl yatırımlarımızı artırıyoruz. Kullanıcı deneyimini dijital teknolojilerin yanı sıra insan kaynağımızla da güçlendiriyoruz. Birçok alanda uyguladığımız çoklu kanal stratejimizi kullanıcı deneyimi alanında da uygulayıp, satış öncesi, sırası ve sonrası olmak suretiyle her süreçte kullanıcılarımızın yanında oluyoruz. Marka olmanın itimat meselesi olduğu bilinciyle kullanıcılarımızın davet merkezi, e-ticaret sitemiz, toplumsal medya hesaplarımız benzer biçimde her kanaldan bizlere ulaşmalarını sağlıyoruz. Böylece onların talep, talep ve önerilerini her an dinleyip onları hususi hissettirecek hizmet ya da ürünler geliştirebiliyoruz. Biz kullanıcılarımıza, kullanıcılarımız da bizlere dokunabiliyor. Arzum olarak insana yatırım olarak gördüğümüz bu adımlar da bizlere ödül olarak geri dönüyor. Sektörde yalnız ürünlerle değil hizmetlerde de öne çıkmanızı sağlıyor. Böylece tümüyle gerçek kullananların belirlediği ödüllere adımız yazılıyor” şeklinde konuştu.

 

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu