Genel

Apple Developer Web hesapları 1500 TL satın alınır. İhtiyacı olan değerlendire bilir. | Bilgi

Apple developer hesaplarına gereksinim vardır.

Hesap açılışı için ilk olarak sıfır bir gmail adresi oluşturmalısınız. Mail sizden devralınacaktır.

Ondan sonra Apple Developer Program – Apple Developer adresine girerek enroll diyerek kayda devam edebilirsiniz. Giriş kısmında yeni Apple kimliği oluştur seçiniz. Apple id kısmına sıfır açtığınız gmail adresini yazın. Hesap türü olarak individual seçiniz.

Hesap açılışı için sizden 1029 TL ücret isteyecektir. Yalnız kredi kartı yada kredi kartına bağlı sanal kart ile satın alma yapabilirsiniz. Sipariş oluşturulduktan sonrasında 24 saat içinde onaylanır. Kimi zaman birazcık daha uzun sürebilir.

Hesap oluşturmak için Apple kullanıcısı olmanıza gerek kalmamıştır. Android telefon ile chrome üstünden girip işlemlere devam edebilirsiniz.

Hesap onaylandığı süre hesabı sizden devralıyoruz.1029 TL hesap açılışı için ödediğiniz ücret ve 521 TL de kâr payınız olmak suretiyle 1550 TL ödeme yapıyoruz .

Her aygıt, telefon numarasi ve kredi kartıyla bir hesap alınabilmektedir. İkinci hesabı açmak için değişik aygıt, değişik numara ve değişik kart bilgisine ihtiyacınız olacaktır. Bu engelleme yüzünden dışarıdan hesap alımı yapılmaktadır.

Bu hesaplarla ne yapılıyor: Uygulama ve oyun geliştirme, kontrol etme, app store’da yayınlama, uygulama imzalama benzer biçimde işler yapılmaktadır.

Güncel fiyat

Web hesapları: 1550 TL

Mobil uygulama hesapları: 1150 TL

Hesap açılışı hakkında informasyon almak için DM yada WhatsApp’tan iletişime geçebilirsiniz 05077490233

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu