Genel

Acer XB273GP monitör, kesintisiz oyun deneyiminde iddialı

Üst düzey görüntüleme özellikleri ile görüntü kırılması olmayan kusursuz bir oyun deneyimi sunan Acer XB273GP, kaliteli paneli ve çevre özellikleriyle dikkat çekiyor.

Acer’ın oyunculara üst düzey oyun deneyimi sunan Predator XB3 serisinin XB273GP model ekranı, en yeni oyun ve görüntü teknolojileriyle öne çıkıyor. 27 inçlik aygıt; FHD (1920×1080) IPS açık oturum, 144 Hz yenilenme hızı ve NVIDIA® G-SYNC® uyumlu ekranıyla oyuncular için ideal bir oyun ekranı olma kabiliyetlerini taşıyor.

Yüksek tempolu oyunlar için mühim olan düşük tepki süresinde de iddialı olan aygıt, ekranda hızla yarışan nesneler olsa bile yırtılmayan ve akıcı görüntüler oluşturan 1 ms tepki süresi sunuyor. Bu tepki süresi ile hareket bulanıklığını ve görsel yapaylıkları tamamen geride bırakmak mümkün hale geliyor. VESA Onaylı DisplayHDR™ ekranı yardımıyla ekran, görüntü standardını beklenenin üzerine çıkarırken, kullanıcılar ise HDR destekli oyunların keyfini çıkarıyor. %99 sRGB renk gamı yardımıyla ekran muhteşem görsellere haiz ekran, 400 cd parlaklık ve 1000:1 statik kontrast oranı ile geliyor. 8 bit renk derinliği sunan ekran, 16,7 milyon renk görüntüleyebiliyor. Ekran 178 derecelik seyretme açısı sunarak değişik noktalarda da aynı deneyimi sağlıyor.

Acer XB273GP, bununla birlikte haiz olduğu şık tasarımı ile de dikkat çekiyor. Geometrik biçimlerden esin alınarak tasarlanmış elmas kesim kolları ve dışa doğru uzayarak tamamen metalden yapılmış, keskin hatlara haiz standı ile aygıt, ergonomik bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu