Genel

10 milyon dolar ödül havuzlu 2022 Honor of Kings Championship başlıyor

740 bin TL ödül havuzuna haiz 2022 Honor of Kings Championship Türkiye Seçmeleri’nde 12 ekip, 10 milyon dolar ödüllü global turnuvaya katılmak için yarışacaklar.

Dünyanın en fazlaca oynanan mobil MOBA oyunu olan Honor of Kings (HOK) için Türkiye’deki ilk turnuva heyecanı başlıyor. Toplamda 740 bin TL ödül havuzuna haiz olan 2022 Honor of Kings Championship Türkiye Seçmeleri, 12 kuvvetli takımın mücadelesine sahne olacak.

16-18 Eylül tarihleri içinde ön elemelerin oynanacağı Türkiye seçmelerinin çeyrek ve yarı finalleri 24-25 Eylül tarihleri içinde yapılacak. Seçmelerin büyük finali ise 15 Ekim’de gerçekleştirilecek. Kazanan ekip 2022 Honor of Kings Championship’e gitme hakkını elde edecek. 

Bu senenin en büyük HOK turnuvası olan 2022 Honor of Kings Championship’in toplamda 10 milyon dolarlık ödül havuzu bulunuyor. Dünyanın her yerinden gelen en kuvvetli takımlar bu turnuvada birbirine karşı savaşım edecek. Adını 2022 Honor of Kings Championship’e yazdıran takımlar, bu turnuvadan minimum 250 bin dolar para ödülüyle ayrılacaklar. Bu ödül takımların sıralamasına bakılırsa artabilecek.

2022 Honor of Kings Championship Türkiye Seçmeleri’ne katılan ülke çapındaki en iyi takımlar şu şekilde:

Beşiktaş Esports
Dark Passage
Denizbank İstanbul Wildcats
Digital Athletics
Fenerbahçe Espor
Fire Flux Esports
FUT-NOVA
Galakticos
Karagümrük Espor
Next Rüya
Papara SuperMassive Blaze

Regnum Carya Espor

Türkiye Seçmeleri’nin finali 15 Ekim’de Honor of Kings Türkiye YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

 

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu